Piątek, Wrzesień 13, 2019, 12:57

Zapraszam na "Krzeszowickie Miodobranie" doroczne święto pszczól i miodu. Impreza odbędzie się 14 i 15 września 2019 r. na Rynku w Krzeszowicach. Pasieka u Tytusa będzie oczywiście ze swoimi miodami na straganie.

W ramach imprezy zapraszam również w niedzielę o g. 16.00 do odwiedzenia Mini-Skansenu pszczelarskiego w Zagrodzie Edukacyjnej „Pasieka u Tytusa”.

Będzie można obejrzeć ciekawe ule i sprzęt pszczelarski m.inn. niedawno pozyskany do kolekcji, a także ogródek roślin miododajnych. Zobaczymy również kłodę bartną zawieszoną na drzewie, a ja opowiem jak miewają się pszczoły w kłodzie i kószce o tej porze roku.
Po obejrzeniu ekspzycji będzie do kupienia miód oraz pamiątki pszczelarskie dla dzieci.

Zbiórka chętnych o godz. 16.00 w Krzeszowicach - Ul. Miękińska 45. Zapraszam do przybycia na pieszo- to ok. 15 minut spacerem od centrum miasta. Jesli ktoś przyjedzie autem, to kilka miejsc parkingowych jest na terenie Zagrody, pozostałe wzdłuż ulicy.
Wszystkich odwiedzajacych proszę o zapoznanie się z Regulaminem Zagrody: http://www.pasiekautytusa.pl/index.php?fdownload=file-regulamin_zagr_edu_pasieka_u_tytusa_11.03.2019.pdf

Wstęp wolny.
Zapraszam serdecznie,
Tytus Woźniak


Brak komentarzy.
(*) Pola obowiązkowe
Pasieka u Tytusa (c)2019, Wszelkie Prawa Zastrzeżone