Zostaliśmy bardzo miło przyjęci ,zajęcia bardzo zaciekawiły i zaangażowały dzieci ![]()
![]()
Spędziliśmy bardzo ciekawie te kilka godzin
na pewno wrócimy !!!
Zostaliśmy bardzo miło przyjęci ,zajęcia bardzo zaciekawiły i zaangażowały dzieci ![]()
![]()
Spędziliśmy bardzo ciekawie te kilka godzin
na pewno wrócimy !!!
Aby zapewnić jak najlepsze wrażenia, korzystamy z technologii, takich jak pliki cookie, do przechowywania i/lub uzyskiwania dostępu do informacji o urządzeniu.